Mamy
solidne technologie

Sukcesem Solidbox
są najnowsze technologie produkcyjne

Przygotowanie i dział DTP

Z pełną precyzją i z zaangażowaniem przygotowujemy materiały do druku. Zaprojektujemy, doradzimy i dopasujemy Wasz projekt do technologii produkcyjnej. O dokładność estetyczną i techniczną dbają nasi eksperci z działu DTP. Wyślijcie do nas zapytanie.

druk offsetowy

to podstawowa i bardzo efektywna technika druku, którą oferujemy naszym klientom. Przemysłowa forma druku płaskiego odbywająca się na nowoczesnej maszynie drukującej KBA 164, z prędkościami dochodzącymi do 14 tys, arkuszy na godzinę, pozwala nam na precyzyjne, wysokonakładowe powielanie druku na szerokiej gamie gramatur tektury litej. Gwarantujemy Wam wyraziste, dokładnie odwzorowane kolory i detale drukowanych projektów.

KASZEROWANIE

to proces budowania wytrzymałości produktów tekturowych, ważnej w dalszej fizjologii pakowanego wyrobu. Tektura falista 2,3 i 5 warstwowa typu B/C/E/CB/DB/EB w maksymalnym formacie 1640x1205, poddawana jest wielopoziomowemu sklejaniu, dzięki czemu powstaje trwały i sztywny laminat, wykorzystywany później w konstrukcji naszych produktów. Posiadana przez nas technologia kaszerowania bazuje na automatycznej linii produkcyjnej znanej firmy Oppliger.

Sztancowanie

inaczej zwane wykrawaniem, to zasadniczo jeden z najbardziej istotnych kroków do powstania pięknego, wartościowego produktu. Naszą jakość opieramy na najwyższej technologii maszyn sztancujących, które pozwalają na obróbkę szerokiej gamy tektur kaszerowanych i falistych. Parametry wszystkich procesów wykrawania dostosowujemy do indywidualnych cech każdego wyrobu.

klejenie

to wiśnia na torcie, ważna, najważniejsza, a zarazem końcowy etap produkcji wyrobów tekturowych, który decyduje o ich ostatecznym wyglądzie i jakości. Proces ten polega na przejściu z formy płaskiej 2D w przestrzenną i trwałą 3D. Firma Solidbox operuje specjalistyczną grupą linii technologicznych, dzięki którym możliwe jest wykonanie display’ów, standów, koszy zasypowych, różnych opakowań oraz indywidualnych produktów w najwyższym stopniu jakości.